kilka słów o mnie

Zauroczyła mnie orientalna magia kolorów, jaką przypadkiem zobaczyłam na indyjskich zwiewnych sari. Kiedy już miałam w domu te baśniowe cuda... patrząc z zachwytem, zaczęłam się zastanawiać, jak przenieść barwy na biżuterię - stąd tylko krok do kolczyków. Do dziś nie umiem się wyrwać z ich zaklętego kręgu. Wciąż jeszcze nie jestem artystką, nie znajdziecie mnie w galeriach internetowych, ale lubię to co robię, lubię też sprawiać przyjemność osobom, które uważają, że moje hmmmm... wyroby... są interesujące. Tworzę biżuterię ze szklanych albo drewnianych koralików, minerałów oraz elementów metalowych, miedzianych i posrebrzanych - a na specjalne życzenie podobne wzory, w srebrze. Nie uważam, żeby szkło lub modelina były materiałem dużo gorszym niż naturalne kamienie, ponieważ i tak naturę wciąż poprawiamy, wystarczy spojrzeć na multum barwionych agatów, kwarców lub jaspisu.

Miły Gościu - częstuj się do woli; ponieważ jesteś niepowtarzalną osobowością, dostaniesz niepowtarzalną, porządnie wykonaną biżuterię, w wielu przypadkach z bonusami, bo uwielbiam rozdawać prezenty (patrz wątek: gratisy). Nie robię tego samego wzoru po raz drugi, ale jeśli spodobało Ci się coś na fotografiach z bloga, napisz - z przyjemnością utworzę rzecz "w tym samym klimacie".

***
Kilka słów wyjaśnienia dla tych, którzy już mnie znają.

Początkowo chciałam zlikwidować cały blog bez śladu, ale pożałowałam dwuletniej pasji i poprzednie zapiski funkcjonują jako archiwum szuflady (komoda). Mam nadzieję, że do końca roku uda mi się utworzyć coś, co będzie przyjęte równie sympatycznie jak poprzednie próby zabawy z kamieniami ozdobnymi i ze szkłem. Lecz jeszcze za wcześnie, żeby o tym głośno mówić :)

PS.
Dziś (26 września) wymyśliłam wreszcie hasło reklamowe dla swojej biżuterii:
"bądź kolorowa każdego dnia". Sprawdzałam w google, w sieci niczego podobnego nie widać. Co oczywiście nie oznacza, że realnie już ktoś tego nie wymyślił przede mną, ale do czasu znalezienia odpowiednika uważam, że mam copyright.


************

Kontakt:

mail ------ szorsza@gmail.com
gadu gadu ----- 920405 (nevermore)
skype ------ szorsza

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz